Rok szkolny 2018/2019

 

Otwarty Turniej Szachowy-kolejny sukces Tomka!

09.06.2019r. w Ciechanowie odbył się Otwarty Turniej Szachowy. Mecenasem turnieju był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego & Mazowieckie TKKF.

Turniej zakończył się dużym sukcesem!!!

W kategorii wiekowej do lat 12 I miejsce zajął Tomasz Orzełowski. Jest to kolejny sukces Tomka w ostatnim czasie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
 

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich-sukces naszego ucznia!

01.06.2019r. w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI I miejsce zajął Tomasz Orzełowski. Warto podkreślić, iż nasi uczniowie we wszystkich najważniejszych turniejach rozgrywanych w tym roku szkolnym zajmowali miejsca na podium. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekun koła szachowego p.Michał Hryciuk.  
 

11.05.2019r. w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach odbyły się VII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Szachowe KSP Siedlce.

Turniej zakończył się dużym sukcesem!!!

W kategorii Open klasyfikacja uczniów klas VII-VIII i Gimnazja

II miejsce zajął Wojciech Górczyński.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
Opiekun koła szachowego p.Michał Hryciuk.
 

IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych-sukces naszego ucznia!!!

28.03.2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Cydejko Szymon, Czapla Kacper, Orzełowski Tomasz, Orzełowski Piotr, Górczyński Wojtek, Soćko Konrad. Turniej zakończył się sukcesem!!! W klasyfikacji uczniów klas VII-VIII i Gimnazja  III miejsce zajął Piotr Orzełowski . Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Orzełowski, który zajął IV miejsce w kategorii klas IV-VI. Pozostali uczniowie spisali się również bardzo dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej. Ich opiekunem był p.Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
    ul. Sekulska 10
    08-110 Siedlce,
  • +48 25 794 34 31;
    +48 25 794 34 30;

Galeria zdjęć