IV Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - sukces naszego ucznia!!!

17.11.2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach już po raz czwarty odbył się turniej szachowy dla uczniów w ramach projektu "Szachy w mazowieckiej szkole." Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Pola Tchórzewska, Michał Jurkowski, Lidia Juchimowicz, Jan Michalski, Agata Kamińska, Dominik Wojtkowski. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji klas drugich doskonale zaprezentował się Michał Jurkowski zajmując III miejsce. Pozostali uczniowie również spisali się bardzo dobrze zajmując miejsca tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

XXXIII Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości-sukces naszego ucznia!!!

12.11.2022 roku w naszej szkole odbył się XXXIII Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości, którego organizatorem był Klub Szachowy "Skoczek" Siedlce. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W kategorii chłopców do lat 12 bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Krasuski, który zajął I miejsce!!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Szachowe Mistrzostwa Oświaty II-sukces naszej szkoły!

03.11.2022r. w I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach odbył się Finał Międzyszkolnych Szachowych Mistrzostw Oświaty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:Tchórzewska Pola, Księżopolska Jolanta, Kołtuniak Pola, Michalski Jan, Wróblewski Tymon, Jurkowski Michał, Popek Maria, Kamińska Agata, Kalinowska Amelia, Skolimowski Michał, Ostaszewski Aleksander, Krasuski Krzysztof. Turniej zakończył się dużym sukcesem!!! W klasyfikacji indywidualnej klas 4-8 II miejsce zajął Michał Skolimowski. Bardzo dobrze spisały się  również nasze drużyny. W klasyfikacji drużynowej klas 4-8 nasza szkoła zajęła II miejsce!!!, a w klasyfikacji klas 1-3 VI miejsce. Ich opiekunem był p. Michał Hryciuk. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Szachowe Mistrzostwa Oświaty II- eliminacje szkolne

24.10.2022r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do II Szachowych Mistrzostw Oświaty organizowanych przez Klub Szachowy "Skoczek" Siedlce. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych szachistów z klas 2-3 oraz 4-8 w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności, kreatywność i przy okazji dobrze się bawić. Warto podkreślić, że dla niektórych uczniów był to pierwszy taki turniej szachowy. Opiekunem uczniów podczas zawodów był p.Michał Hryciuk, a sędzią zawodów p.Tomasz Sikorski- prezes Klubu Szachowego Skoczek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Klasyfikacja dziewcząt klasy 2-3:

• I miejsce – Tchórzewska Pola
  • II miejsce – Księżopolska Jolanta
  • III miejsce – Kołtuniak Pola

Klasyfikacja chłopców klasy 2-3:

• I miejsce – Michalski Jan
  • II miejsce - Wróblewski Tymon
  • III miejsce - Jurkowski Michał

Klasyfikacja dziewcząt klasy 4-8

• I miejsce – Popek Maria
  • II miejsce - Kamińska Agata
  • III miejsce – Kalinowska Amelia

Klasyfikacja chłopców klasy 4-8:

• I miejsce – Skolimowski Michał
  • II miejsce – Ostaszewski Aleksander
  • III miejsce – Krasuski Krzysztof

Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w Finałach Międzyszkolnych Szachowych Mistrzostw Oświaty, które odbędą się 03.11.2022 (czwartek) od 09:00 do 16:00 w I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach.  Gratulacje!!!